ARN Quest App

Lõbusad, interaktiivsed jalutuskäigud ja ülesanded. Seiklused oma linnas liitreaalsusega, salajaste esemetega ja mõistatustega.

.mida me teeme

ar narva (aka arn) loob AR lahendusi turismile, mis pakuvad inimestele kogu maailmas interaktiivseid kogemusi nii igapäevaelus kui ka reisil olles. Ümberkujundame ajaloomaailma liitreaalsusega. Lisame elu unustatud ja kadunud ajalukku interaktiivsete AR-juhendatud seiklustega. Laiendame turismisektori, väikeettevõtluste võimalusi ja teeme ajaloohariduse huvitavamaks.

.meie meeskond

meie suurepärasel, kogenud meeskonnal on erinevaid oskusi erinevates valdkondades, alates haridusest, reklaamist ja graafilisest disainist kuni ehituse ja arhitektuurini. See teebki meid nii paindlikuks, tugevaks ja vastupidavaks; valmis vastu võtma mis tahes väljakutseid ja liikuma enesekindlalt edasi.

.võtke ühendust

arn supertiim ootab alati tagasisidet, värskeid ideid ja potentsiaalset partnerlust. meie projekt kasvab ja areneb pidevalt, saavutades lõputult uusi kõrgusi. Kui kultuur, haridus, ajalugu ja tehnoloogia motiveerivad teid - saatke meile lühike sõnum ja vaatame, kuidas saaksime teha koostööd, et muuta ümbritsevat maailma paremaks.